Zapisy na seminaria licencjackie

W tygodniu 18-22 marca  w katedrach zostaną uruchomione zapisy na seminaria dyplomowe na rok akademicki 2019/2020 dla studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach geografia i gospodarka przestrzenna. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty seminariów przygotowanych przez Katedrę Geografii Społeczno-Ekonomicznej! Zapisy na seminaria będzie przyjmowała pani Katarzyna Barańczuk w pokoju B-420, w godz. 10.00-14.00.

W środę 13 marca pracownicy naszej Katedry prowadzący seminaria opowiedzieli o tematyce badań i prac przygotowywanych przez studentów. Wszystkich obecnych na spotkaniach z dr Magdalena Szmytkowską i dr inż. Grzegorzem Masikiem, a także inne zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z prezentacją nt. oferty seminaryjnej.