Podziękowanie od i dla Biura Rozwoju Gdańska

3 czerwca 2016 roku odbyło się krótkie spotkanie z Biurem Rozwoju Gdańska, na którym studentki i studenci gospodarki przestrzennej otrzymali zaświadczenia udziału w trzydniowych warsztatach konsultacyjnych, a także drobne upominki. Z tego miejsca my również chcielibyśmy serdecznie podziękować za umożliwienie praktycznej realizacji części zajęć i zrewanżować się, udostępniając cztery najlepsze gminne programy rewitalizacji przygotowane na ćwiczeniach z procesów rewitalizacyjnych.

> Biskupia Górka (autorzy: Dominik Wilk, Aleksandra Czyszek, Aleks Neumann, Małgorzata Gleb, Monika Cirocka)
> Orunia (autorzy: Sara Balcerowiak, Alina Grędzicka, Piotr Stasiak, Aleksandra Fijałkowska)
> Orunia (autorzy: Aleksander Nguyen, Patryk Olejnik, Łukasz Socik, Paulina Sobierajska, Alicja Wołczak)
> Letnica (autorzy: Anna Huryn, Anna Ciosek, Daria Flejszar, Agnieszka Kurnicka, Milena Jankowska)

Projekty zostały opublikowane w wersji autorskiej, czyli w takiej, w jakiej przygotowali je studenci. Mamy nadzieję, że niektóre pomysły i obserwacje tam zawarte przydadzą się w pracach nad powstającym właśnie programem dla Gdańska. Liczymy także na kontynuację współpracy w przyszłym roku – miejmy nadzieję już przy wdrażaniu projektów rewitalizacyjnych!

, , ,