Udział prof. Iwony Sagan w dorocznej konferencji RSA Association

Prof. Iwona Sagan wzięła udział w dorocznej konferencji Regional Studies Association 2023, która odbyła się w dn. 14-17 czerwca we współpracy ze School of Economics and Business Uniwersytetu w Ljubljanie.

Była to czterodniowa interdyscyplinarna konferencja, która zgromadziła naukowców i decydentów w celu wymiany wiadomości, poglądów i wyników badań z zakresu studiów regionalnych i nauki, rozwoju regionalnego i gospodarczego, polityki i planowania.

Tematy prezentowane i omawiane na tym międzynarodowym forum obejmowały szeroki zakres zagadnień. Prof. Iwona Sagan w referacie pt. „Czwarty sektor i nowe formy ukrytego aktywizmu obywatelskiego jako elementy nowego modelu demokratycznego i inkluzywnego rządzenia” przedstawiła najnowsze wyniki badań uzyskane w ramach realizacji projektu EUARENAS.

Źródło zdjęć: ZGSE UG

,