EN

Big data a innowacje w zakresie demokracji lokalnej. Przed nami kolejne z cyklu seminariów Recourse!

Serdecznie zapraszamy na seminarium Recourse, które odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o godz. 13.00 w sali B214 w Budynku Wydziału Nauk Społecznych UG. Tym razem wykład pt. „Big data analytics in the evaluation of democratic innovation” wygłoszą goście z University of Helsinki: prof. Mikko Rask oraz Bokyong Shin.

Nadchodzącemu seminarium Recourse będą towarzyszyły robocze spotkania z prelegentami, podczas których podzielimy się naszymi doświadczeniami, opowiemy o aktualnych projektach badawczych, a także poszukamy potencjalnych pól do współpracy. Poranna sesja odbędzie w godz. 10.00-11.30 w sali B421, a następnie udamy się na lunch do pobliskiego Olivia Business Centre (11.30-13.00). Po zakończeniu seminarium Recourse podczas dwugodzinnej sesji podsumowującej, która rozpocznie się o godz. 15.00 postaramy się naszkicować ramy projektów badawczych, które moglibyśmy realizować we współpracy z gośćmi z Helsinek. Wszystkich zainteresowanych tematyką big data oraz demokracji lokalnej zachęcamy nie tylko do udziału w seminarium, ale również w spotkaniach towarzyszących!

Seminarium Recourse i aktywności towarzyszące odbywają się we współpracy z projektem EUARENAS (www.euarenas.eu). Projekt uzyskał finansowanie w ramach programu ramowego Unii Europejskiej na rzecz badań i innowacji Horyzont 2020 (umowa nr 959420).

,