Nagroda dla dr Magdaleny Szmytkowskiej

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w trzech kategoriach:

• książka naukowa,
  • dydaktyczna,
  • przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej.

Miło nam poinformować, że drugą nagrodę w pierwszej ze wskazanych powyżej kategorii przyznano dr Magdalenie Szmytkowskiej za książkę pt. Kreacje współczesnego miasta. Uwarunkowania i trajektorie rozwojowe polskich miast średnich. Więcej informacji na temat tej publikacji można znaleźć na stronie naszej Katedry oraz Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego.

Lista wszystkich wyróżnionych publikacji znajduje się na stronie Uniwersytetu Gdańskiego. Warto dodać, że wśród wyróżnionych prac przedstawiających rezultaty pracy doktorskiej znalazła się książka pt. „Ład nasz przestrzenny” autorstwa dr inż. Alicji Zawadzkiej z Katedry Geografii Fizycznej i Kształtowania Środowiska w Instytucie Geografii na naszym Wydziale.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

, , ,