Zmiana warty

Dr Stanisław Rzyski pracował w KGE przez 15 lat. Początkowo zajmował się demografią i jakością życia, po doktoracie skierował swe zainteresowania naukowe w stronę społecznego odbioru inwestycji energetycznych. Stach był jednym z najbardziej lubianych i najwyżej ocenianych przez studentów wykładowców w całym Instytucie. Szczególnym sentymentem darzył ćwiczenia terenowe, natomiast teraz swą aktywność przenosi na badania aplikacyjne, związane z terenowym monitoringiem środowiska oraz wsparciem inwestycji na obszarach morskich.

Iwona Marzejon-Frycz uczestniczyła w aktywnościach katedry od 2011 roku, kiedy to obroniła pracę magisterską, wyróżnioną w ogólnopolskim konkursie Fundacji Teraz Polska. Iwona w ramach prac nad doktoratem zajmuje się turystyką, zastanawiając się w jaki sposób wzmocnić i wydłużyć ofertę województwa pomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem wybrzeża. Jej detaliczność i zaangażowanie istotnie wzmocniły jakość części geograficznych prac magisterskich! Iwona od lat z powodzeniem prowadzi własną działalność, czyniąc wyjątkowe okazje piękniejszymi.

Jan Frankowski to dotychczasowy autor treści na tej stronie. Parę słów o mnie znalazło się tutaj. Podobnie jak Stach, zdecydowałem o prowadzeniu badań poza uniwersytetem. Wszystkim czytelniczkom i czytelnikom dziękuję serdecznie za lekturę, powodzenia w realizacji Waszych celów!

, ,